Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Księżniczki Disneya

Ocena gry

Zajmij się Księżniczkami Disneya . Zrób wszystko tak , aby każda z nich wyglądała najpiękniej jak się tylko da . Masz dużo możliwości zmiany każdej z nich . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Królewna Śnieżka

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz wyleczyć jamę ustną Królewny Śnieżki . Zadanie nie należy do najłatwiejszych . Musimy pamiętać , że jednak jest to bardzo znana Królewna Śnieżka . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pomaluj Garfielda

Ocena gry

Jest to kolorowanka z udziałem naszego ulubieńca Kota Garfielda . Wszyscy znają jego kolor , ale w tej kolorowance możemy przetestować zupełnie inne kolory ponieważ wszystko zależy od nas . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Układany Garfield

Ocena gry

W tej grze układamy Garfielda . Pamiętajmy , że dopóki puzzle znajdujące się po prawej stronie nie zostaną umieszczone w odpowiednim miejscu nie będziemy mogli zostawić go na obrazku . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Kolorowanka Garfielda

Ocena gry

Ta gra to zwykła kolorowanka . Ale w tej kolorowance możemy zmienić grafikę do pomalowania . Zmieniamy między sześcioma grafikami . Wszystkie grafiki pochodzą z bajki Garfield . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Garfield

Ocena gry

W tej grze możemy zmieniać postacie z bajki Garfield . Wszystkie postacie z bajki zostały umieszczone . Możemy także zmieniać tło zmieniać obrazek każdego z bohaterów . Gra jest bardzo ciekawa i wciągająca . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ułóż Garfielda

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby poskładać rozsypankę obrazku z Garfieldem . Po naciśnięciu na czerwony przycisk pojawia się jeden fragment i dopiero po odpowiednim ułożeniu możemy prosić o następny . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ubierz Garfielda

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubranie naszego ulubieńca Garfielda . Możemy zrobić z nim dosłownie wszystko . Od ubierania czapki po buty . Możemy wybrać także tło i nazwać naszego Garfielda . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Disneyland

Ocena gry

W tej krainie czeka Cię wiele przygód. W tej grze akurat będziemy jeździć w kolejce górskiej wraz z bohaterami Disneya. Zobacz co jeszcze czeka Cie w tej grze.


Wyprawa Mikiego

Ocena gry

Zagraj w tą grę by poczuć się jak prawdziwy kierowca. Naszym bohaterem będzie Miki z bajki, który siedzi za sterami pojazdu. My będziemy min kierować tak by dojechał do celu. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2904 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2446 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1490 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1341 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 1251 ocena: 0.00

Reklama

cookie