Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Disco 12 gier

Dyskoteka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ubrać dziewczyny , które mają zamiar wybrać się na dyskotekę . Rób to w taki sposób , aby wszystko do siebie pasowało i idealnie się zgrywało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Piżama Party

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poprowadzenie małej domowej imprezy . Jest to Piżama Party . Musimy przygotować maseczki i inne różne kremy na naszej twarzy i twarzy gości . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Wystylizuj Disco dziewczynę

Ocena gry

W tej grze musisz zadbać o wygląd dziewczyny, która zupełnie nie wie co na siebie nałożyć, a idzie na niebyle jaką imprezę, bo na szaloną zabawę w dyskotece! Zajrzyj do jej garderoby i wyczaruj dla niej jedną z najlepszych kreacji!


Stylizacje disco lat 70

Ocena gry

W tej grze możesz przenieść się w szalone lata 70. Poznasz styl ludzi, którzy uwielbiali zabawę. Po kliknięciu klawisza next gra przeniesie Cię jeszcze dalej. Sprawdź, co ma ona Tobie do zaoferowania.Stylizacja na dyskotekę

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia szalone zabawy i właśnie dzisiaj wieczorem chciałaby się wybrać na jakieś super disco. Niestety, nie ma pomyslu na to, co mogłaby na siebie zalożyć. Pomóż jej ze wszystkich ubran wybrać stylizację, która rzuci wszystkich na kolana!


Ubierz dziewczynę na dyskotekę

Ocena gry

Kolejna gra z serii stylistka. Tym razem musisz zadbać o ubiór dziewczyny, która wybiera się na dyskotekę. Ze wszystkich dostępnych w grze ubrań wybierz takie, które najlepiej nadają się na tę okazję!


Nauka tańca u Hilary

Ocena gry

Przed Tobą trudna sztuka nauki tańca. Zdecyduj, jaki rodzaj tańca chciałabyś się nauczyć, a następnie wciel się w postać bohatera i odbądź kurs tańca, dzięki którym będziesz mistrzem w swojej dziedzinie!


Stylistka Winx

Ocena gry

Zabaw się w stylistkę i zaprojektuj bohaterkom bajki Winx najładniejsze kreacje, takie o jakich do tej pory mogły tylko pomarzyć! Rusz wyobraźnią i wyczaruj prawdziwe cudeńka!


Dyrektor klubu Disneya

Ocena gry

W grze wcielasz się w rolę dekoratora klubu Disney. Zaprojektuj zmiany tak, aby to miejsce znowu przyciągało tłumy i bylo jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi!


Klub taneczny Disco Dance

Ocena gry

W tej grze czeka Cie niesamowita porcja niezłej zabawy i pełnej emocji rozrywki! Dolącz do klubowiczów, tańcz razem z nimi, baw się oraz daj ponieść się typowo klubowej rozrywce! W grze postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Disco
 • Stylizacje disco lat 70

  Stylizacje disco lat 70

  Oglądana: 1426 ocena: 0.00

 • Dyrektor klubu Disneya

  Dyrektor klubu Disneya

  Oglądana: 1333 ocena: 0.00

 • Klub taneczny Disco Dance

  Klub taneczny Disco Dance

  Oglądana: 1150 ocena: 0.00

 • Stylistka Winx

  Stylistka Winx

  Oglądana: 1118 ocena: 10.00

 • Wystylizuj Disco dziewczynę

  Wystylizuj Disco dziewczynę

  Oglądana: 1075 ocena: 0.00

Reklama

cookie