Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Diego 34 gier

Snowbord z Diego

Ocena gry

Nasz bohater będzie tym razem jeździł na snowboardzie. Ma do pokonania wiele etapów i zadań. Myślę że mu pomożesz. Zbierz jak największą liczbę punktów. Do dzieła!


Układanie klocków

Ocena gry

Czeka nas naprawdę fajne zadanie jakim jest układnie klocków. Musimy zrobić to jak najszybciej by zebrać jak najwięcej punktów. Musisz być uważny by się nie pomylić.


Afryka dzika

Ocena gry

Ta podróż Diego może być szczególna, ponieważ Ty będziesz w niej uczestniczyć. Nasze zadanie będzie polegało na znajdywaniu zwierzątek. Pomoże nam w tym samochód. Do dzieła!


Odszukaj takie same zwierzątka

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę to zobaczymy wiele monet. Gdy naciśniemy na jakąś zobaczymy zwierzątko. Musimy je zapamiętać ponieważ gdzieś schowane jest takie same, a nasze zadanie polega na odszukaniu par.Diego w dżungli

Ocena gry

Nasz bohater w tym odcinku gry znalazł się w dżungli. My będziemy min sterować w taki sposób by zebrał jak najwięcej punktów. Na początku gry znajdziemy instrukcję obsługi.


Puzzle z Diego

Ocena gry

Lubisz układać puzzle? To koniecznie zagraj w tą grę. Musimy tak ułożyć elementy by dały nam jeden cały obrazek. Ułóż go jak najszybciej by zobaczyć co na nim jest.


Adibu i Diego na biegunie

Ocena gry

Diego wyruszył w kolejną podróż, tym razem z Adibu swoim przyjacielem. Będzie miał do pokonania wiele ciekawych misji. Jak nam wiadomo biegun jest bardzo niebezpieczny więc musimy mu pomóc. Do dzieła!


Przygoda w lesie z Diego

Ocena gry

Przygoda w lesie z Diego to właśnie czeka nas w tej grze. Chodzimy po nieznanym lesie i szukamy okazy zwierząt. Chodzimy strzałkami, skaczemy Spacja. Zachęcam do wspaniałej zabawy.


Jazda jeepem

Ocena gry

Lubisz jeździć samochodem? Możesz teraz to uczynić wraz z Diego. Jak nam wiadomo jeep to terenowy samochód który porusza się po ciężkim terenie. Musimy zbierać gwiazdki i dojeżdżać do celu.


Labirynt dinozaurów

Ocena gry

Nasz bohater znalazł się w trudnej sytuacji. Jest on w labiryncie gdzie musi zbierać różne przedmioty. Czeka nas też zapoznanie z dinozaurami które nam pomogą wydostać się z niego. Gramy strzałkami.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Diego
 • Dopasuj Zwierzaki

  Dopasuj Zwierzaki

  Oglądana: 3592 ocena: 0.00

 • Diego na czarnym lądzie

  Diego na czarnym lądzie

  Oglądana: 1965 ocena: 0.00

 • Diego układa klocki

  Diego układa klocki

  Oglądana: 1740 ocena: 0.00

 • Diego na Desce

  Diego na Desce

  Oglądana: 1578 ocena: 0.00

 • Diego w dżungli

  Diego w dżungli

  Oglądana: 1557 ocena: 0.00

Reklama

cookie