Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Dekorowanie 21 gier

Elsa Świąteczne Jajka

Ocena gry

W tej grze jedyne co musimy zrobić to przygotować z Elsą świąteczne jajka . Szybko do pracy bo każdy lubi zajmować się jedzeniem , które będzie potrzebne na święta . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort Barbie

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Barbie , która postanowiła zrobić torta . Nie jest to jednak proste . Pamiętaj , że jest to ciasto na szczególne okazje dla tego musi wyglądać znakomicie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotowanie tortu . Wszystko zaczynamy od podstaw . Robienie ciasta . Później polewy . A na końcu dekoracje . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Czas Na Ślub

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotowanie Kobiety do ślubu jak i jej całego otoczenia czyli w tym przypadku pokoju . Postarajmy się zrobić to jak najstaranniej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Dekoracje

Ocena gry

W tej grze po prostu zajmujemy się dekorowaniem pomieszczeń . Mamy do wyboru wiele różnych elementów na dolnym pasku . Starajmy się , aby wszystko wyglądało schludnie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Dekorowanie Pokoju

Ocena gry

W tej grze mamy jedno nie trudne zadanie . Jedyne co musimy zrobić to użyć naszej wyobraźni i wszystko dokładnie dopasować , a co najlepsze jak tylko nasza wyobraźnia nas poniesie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Katering Dekoracje

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz umeblowanie pomieszczenia . Jako kolejne zadanie musisz poukładać talerze , łyżki wszystko co zechcesz . Wszystko zależy od Ciebie . Zachowaj się jak profesjonalny Katering . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dekoracja domu

Ocena gry

W tym domku mieszkają lalki. Jest on bardzo nieładnie urządzony. Nasze zadanie będzie polegało na udekorowaniu go. Będziemy grać myszką którą wybieramy przedmioty.


Dekorowanie apartamentu u Lisy

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zaprojektowanie wnętrza apartamentu Lisy. Zadbaj o to, aby jej otoczenie było perfekcyjne, a następnie pomyśl o samej bohaterce gry. Wybierz dla niej jak najlepszy strój oraz fryzurę i makijaż!


Dekorowanie Pokoju Doskonałego

Ocena gry

Myślałeś keidyś o tym, czy umiesz zaprojektować pokój marzeń? Już teraz masz szansę sprawdzić się jako dekorator wnętrz. Zadbaj o każdy szczegół tego pomieszczenia i stwórz pokój doskonały!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dekorowanie
 • Projektowanie domu dla krasnoludków

  Projektowanie domu dla krasnoludków

  Oglądana: 2585 ocena: 0.00

 • Dekorowanie apartamentu u Lisy

  Dekorowanie apartamentu u Lisy

  Oglądana: 2231 ocena: 0.00

 • Dekorator wnętrz

  Dekorator wnętrz

  Oglądana: 2075 ocena: 0.00

 • Cukiernia online

  Cukiernia online

  Oglądana: 1519 ocena: 0.00

 • Dekorowanie Pokoju Doskonałego

  Dekorowanie Pokoju Doskonałego

  Oglądana: 1482 ocena: 0.00

Reklama

cookie