Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Czołgi 8 gier

Rycerz Armadillo

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat rycerza Armadillo i przeżyj wraz z nim przygodę na stoku. Poruszasz się strzałkmi, X i spacją. Dalsze instrukcje otrzymasz na poszczególnych etapach gry.


Sterowanie czołgiem

Ocena gry

Wyruszasz czołgiem na ważną misję. Zostajesz zaatakowany przez wroga. Musisz odeprzeć jego atak. Nie pozwól mu przedostać się za linię obrony. Po zakończeniu każdej misji będziesz mógł uaktualnić posiadaną broń. Powodzenia!


Bitwa czołgów

Ocena gry

W tej grze musisz się zmierzyć ze swoim przeciwnikiem. oboje jesteście wyposażeni w uzbrojone czołgi. Musisz dać z siebie wszystko i pokonać swojego wroga! Nie pozwól mu wygrać. W grze możesz też spróbować swoich sił w pojedynku z przyjacielem. Sterowanie: dla 1. gracza: strzałki, spacja, 2. gracz kieruje klawiszami: W,A,S,D.


Kwiatowe pociski radości

Ocena gry

Przed Tobą niebanalna i dość nietypowa gra, która przysporzy Ci wiele radości i rozrywki. Sterujesz w niej czołgiem, a Twoim zadaniem jest strzelanie z niego w zdenerwowanych i smutnych ludzi dość nietypowym, kwiatowym pociskiem. Dzięki nim na ulicach znów zagości szczęście i radość. Sterujesz strzałkami, A,S,D i spacją.Niebanalny czołg

Ocena gry

Ten czołg potrafi skakać!!! Dzięki temu łatwiej pokonasz przeciwnika z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć. Nie zwlekaj więc ani chwili! bagnet na broń i do dzieła!


Wróg atakuje miasto

Ocena gry

Twoje miasto jest w niebezpieczeństwie! Musisz odeprzeć atak wroga! Celuj, strzelaj, nie zawiedź swoich sprzymierzeńców! Poruszasz się myszką i strzałkami.


Atak czołgiem

Ocena gry

Umiesz kierować czołgiem? jeśli jeszcze nie wiesz, to teraz jest szansa, abyś to sprawdził. Twoim zadaniem będzie kierowanie tą pancerną maszyną i pokonywanie przy tym niebezpiecznego wroga! Poruszasz się strzalkami i klawiszem X.


Za sterami czołgu

Ocena gry

W swojej armii przypadła Ci rola kierowcy czołgu. Zasiadź za jego sterami i pokonaj wroga! Celuj, strzelać, zniszcz go! Pokaż swojej armii, ze mogą na Ciebie liczyć.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Czołgi
 • Atak czołgiem

  Atak czołgiem

  Oglądana: 1176 ocena: 0.00

 • Bitwa czołgów

  Bitwa czołgów

  Oglądana: 1089 ocena: 0.00

 • Sterowanie czołgiem

  Sterowanie czołgiem

  Oglądana: 1081 ocena: 0.00

 • Kwiatowe pociski radości

  Kwiatowe pociski radości

  Oglądana: 1043 ocena: 0.00

 • Rycerz Armadillo

  Rycerz Armadillo

  Oglądana: 1036 ocena: 0.00

Reklama

cookie