Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Ciuchcia 22 gier

Parkowanie ciuchci

Ocena gry

Czeka na Ciebie bardzo trudne zadanie jakim jest parkowanie ciuchci. Trzeba ustawić się na odpowiednim torze. Gdy to już uczynimy musimy stanąć w odpowiednim miejscu. Powodzenia!


Budowa linii kolejowej

Ocena gry

W tej grze należy tak ułożyć tory by ciuchci dojechała do celu. Tylko odpowiednia konstrukcja pozwoli na szczęśliwy dojazd. Musisz troszkę pomyśleć i się zastanowić.


Tor dla ciuchci

Ocena gry

Lubisz budować?? to właśnie będzie czekało Cię w tej grze. Staniemy do zadania w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego. Musimy zbudować to tak by ciuchcia dojechała do celu. Powodzenia!


Maszynista

Ocena gry

Czeka na Ciebie bardzo fajne zadanie. Będziemy sterować ciuchcią w taki sposób by dojechała do celu bez wyrzucenia żadnego bagażu. Nie jest to takie łatwe. Do dzieła!Ułóż tory

Ocena gry

Lubisz troszkę pogłówkować? to właśnie gra dla Ciebie. Musimy ułożyć tory tak by pociąg dojechał do celu. Elementy wyświetlają się po lewej stronie. Gramy myszką.


Wagon z towarem

Ocena gry

Nasze zadanie w tej grze jest bardo odpowiedzialne. Musimy dowieść towar do celu. Wagon nie może się wykoleić. Mamy do pokonania kilkanaście plansz. Sterujemy strzałkami.


Tworzenie trasy dla pociągów

Ocena gry

Aby pociąg mógł jechać potrzebuje torów. My w tej grze będziemy je układać. Trzeba to tak uczynić by ciuchcia dojechała do celu. Szczegółowa instrukcja znajduje się w samej grze.


Transport towaru

Ocena gry

Transport towaru to zadanie właśnie czeka Cię w tej grze. Na początku musimy wygrać pojazd którym chcemy sterować. Mamy do pokonania wiele plansz. Poruszamy się strzałkami.


Jazda pociągiem

Ocena gry

Na samy początku będziemy ładować wagony tego pociągu. Gdy już tego dokonamy zajmujemy się sterowanie i dotarciem wagonikami do bazy. Zobacz co jeszcze czeka Cię w tej grze.


Pokoloruj ciuchcię

Ocena gry

W tej grze czeka nas bardzo przyjemne zadanie jakim jest pokolorowanie ciuchci. Obok znajduje się paleta barw które musimy nanieść na biały obrazek. Gramy za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Ciuchcia
 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 1848 ocena: 0.00

 • Gra Naprawianie torów

  Gra Naprawianie torów

  Oglądana: 1801 ocena: 0.00

 • Ułóż Tory

  Ułóż Tory

  Oglądana: 1639 ocena: 0.00

 • Praca Konduktora

  Praca Konduktora

  Oglądana: 1406 ocena: 0.00

 • Zaparkuj Pociąg

  Zaparkuj Pociąg

  Oglądana: 1304 ocena: 0.00

Reklama

cookie