Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Ciężarówki 10 gier

Kierowca ciężarówki w Zoo

Ocena gry

Dostałeś pracę w Zoo, jesteś kierowcą ciężarówki. twoim zadaniem jest dotarcie do wskazanego miejsca i przewiezienie tam ładunku. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać. Droga jest wyboista, często nierówna i łatwo o wypadek i zgubienie towaru. Musisz być bardzo ostrozny!


Gra Kierowca tira z naczepą

Ocena gry

W tej grze musisz przetransportować towar z jednego miejsca na drugie. Uważaj, aby ładunek dotarł w całości. Uważaj an rózne przeszkody, czy na wyboistą drogę, która może Ci uniemożliwić wykonanie zadania. Dodatkową trudnością jest to, że na początku gry sam sobie musisz przypiąć do tira naczepę wypełniona ładunkiem. Robisz to za pomocą spacji. Dalej poruszasz się tirem sterując strzałkami.


Praca w magazynie

Ocena gry

W tej grze pracujesz w magazynie, z którego towar jest transportowany do odległych zakątków świata. Postaraj się na każdą ciężarówkę załadować cały wyznaczony towar. Poruszasz się strzałkami, X - podnosisz paczi ładujesz na naczepę, a Z atakujesz swoich małych przeszkadzaczy, jakimi są myszy.


Wielki rajd

Ocena gry

Wybierz pojazd dla siebie i spróbuj swoich sił za kierownicą ciężarówki. Postaraj się wypaść w tym rajdzie jak najlepiej!Ice Road Trucker 2

Ocena gry

Zmierz się z lodem i mrozem, jedź w super ekstremalnych warunkach, i nie poddaj się tylko dojedź do końca. Tylko odważni dadzą radę.


Transport Diamentów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest praca jako transporter w kopalni diamentów. Twój ładunek jest niezwykle cenny dlatego nie możesz go zgubić.


Wywrotka

Ocena gry

Chciałeś kiedyś przejechać się wywrotką? Teraz masz okazję, zagraj w tę grę. Musisz załadować towar, dojechać do celu, i rozładować.


Ciężarówka

Ocena gry

jako kierowca Ciężarówki twoim zadaniem jest wywiezienie załadowanego pojazdu i rozładowanie go. Uważaj na przyczepę, musisz nią dobrze manewrować.


Kieruj ciężarówką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka w której wcielamy się w kierowce Tira i pracujemy w transporcie. Musimy dowozić towar na miejsce, tam gdzie każą nam przełożeni.


Przewieź ładunek

Ocena gry

Obowiązkowa gra dla każdego fana samochodów ciężarowych. Musisz przewieźć ładunek do celu tak żeby Ci nic nie wypadło. Powodzenia.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ciężarówki
 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 3016 ocena: 0.00

 • Kieruj ciężarówką

  Kieruj ciężarówką

  Oglądana: 1509 ocena: 0.00

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 1264 ocena: 0.00

 • Przewieź ładunek

  Przewieź ładunek

  Oglądana: 1252 ocena: 0.00

 • Transport Diamentów

  Transport Diamentów

  Oglądana: 1248 ocena: 0.00

Reklama

cookie