Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Wesoła gwiazdka

Ocena gry

Na pewno graliście w taką gierkę jaką jest Ice Tower, ta gra właśnie ją przypomina jednak tutaj po skałach skaczemy wesołą gwiazdką. Potrzebujesz do tego strzałek, zobacz na jakie piętro uda Ci się wskoczyć i jaki wynik osiągnąć.


Pływania w basenie

Ocena gry

Ta gra pochodzi z serwisu z darmowymi grami friv. Teraz ta gierka jest dostępna na naszym serwisie gratony.pl. Będziemy ścigać się w basenie olimpijskim różnymi stylami. Pływamy tym szybciej im szybciej klikamy na zmianę przyciski lewo raz prawy strzałek.


Gra ze skutermia wodnymi friv

Ocena gry

Kolejna gierka z serii jaka trafiła właśnie dla Was. Jesteśmy nad zbiornikiem wodnym gdzie ścigamy się na skuterach wodnych i zbieramy punkty. Dostajemy je za gwiazdki i monety znajdujące się na trasie. Sterowanie to strzałki oraz spacja do skakania.


Elektryczny tor wyścigowy z samochodzikami

Ocena gry

Ta gra pochodzi z serwisu friv. Będziecie mieli doskonałą okazję w nią pograć na naszej stronie całkowicie za darmo. Będziemy ścigać się na specjalnym torze samochodzikami. Wybieramy kilka z nich. Mają one różne parametry. Sterujemy samochodzikami przy pomocy strzałek.Sprzątanie Z Minionkami

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie posprzątać całe pomieszczenie z minionkiem . Jego koledzy zrobili straszny bałagan i sam sobie z tym nie poradzi więc pomóż mu . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Anna W Łazience

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w Anne . W końcu dochodzisz do wniosku , że trzeba coś zmienić . Zabierasz się w sobie i zmierzasz do łazienki . Musisz zmienić w sobie dosłownie wszystko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Dziecko

Ocena gry

W tej grze musimy się zająć kąpielą dziecka Monster High . Postarajmy się zrobić to bardzo dokładnie i bardzo delikatnie . Pamiętajmy , że to jednak jest dziecko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Deszcz

Ocena gry

Znajdujemy się w Monster High , gdzie mamy się wybrać na deszcz . Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby dobrać odpowiednio strój na deszcz . Postarajmy się , aby także wyglądał . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Makijaż

Ocena gry

W tej grze będziemy przemieszczać się w czasach Monster High . Będziemy tam zajmować się makijażem . Nie jest to proste zadanie , gdyż Monster High jest bardzo wymagające . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Babeczki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest upieczenie babeczek . Zacznijmy od wrzucenia w kolejności produktów do miski . Postaraj się wszystko robić w kolejności przepis jest najważniejszy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1522 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1049 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 971 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 952 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 919 ocena: 0.00

Reklama

cookie