Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Chomikuj 8 gier

Gra opieka nad chomikiem

Ocena gry

Będziemy w tej grze hodować chomika, którym będziemy mieli możliwość opiekowania się. Trzymamy go w klatce gdzie czeka na nas zabawa z nim jak i też karmienie i wiele innych czynności, które będziemy musieli wykonywać przy pomocy myszki.


Gra domek dla chomika

Ocena gry

Będziemy mieli możliwość stworzenia wyjątkowego domku i klatki dla chomika. Dzięki grze możesz stworzyć miejsce do mieszkania dla twojego najlepszego pupila. Przy użyciu myszki wybieramy i układamy w określone miejsce elementy dla chomika.


Rhino Rollerball

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda którą odbędziesz oczami chomika, który znajduje się w kulce. Na naszej drodze będą znajdowały się gwiazdki, które postaraj się zebrać w jak największej ilości. Zbieraj też klucze aby otwierać drzwi do dalszych plansz.


Gra chomikuj online

Ocena gry

Kolejna gra z chomikami Harry tym razem jest to druga część tej gierki. Podróżujemy z chomikiem przez wszystkie niemal kontynenty na świecie. Po drodze zbieramy różne przedmioty i przechodzimy dalej. Celem jest zebranie wszystkich kawałków pizzy. Sterowanie strzałki oraz M - mapa i Spacja - zbieranie przedmiotów.Przygoda z chomikiem

Ocena gry

Czeka na Was fascynująca przygoda z chomikami w roli głównej. Gdzie będziemy chodzić po planszy chomikiem, który znajduje się w kulce. Musimy dotrzeć do miejsca oznaczonego czerwoną flagą. Uważać należy na kolce i w kolejnych planszach zbieramy gwiazdki.


Latające chomiki

Ocena gry

W tej grze mamy proste zadanie musimy wystrzelić chmomiki aby poleciały jak najdalej się da. Aby zacząć proces, klikamy lewy przycisk myszki i odpowiednim momencie jeszcze raz aby wypchnąć poduszką chomika. Zobacz jaką odległość uda Ci się osiągnąć w gierce, posługujemy się myszką.


Chomikiem do domu

Ocena gry

W tej grze chomik znajduje się po jednej stronie mamy klucz i chomika, którego musimy przeprowadzić na drugą stronę tak aby nie złapał nas kot. Musimy w tym celu układać w odpowiedniej kombinacji znajdujące się na ekranie rury.


Chomikuj na wesoło

Ocena gry

Będziemy w tej grze chomikiem podróżować w specjalnie do tego przygotowanej kulki. Musimy uważać jednak na teren jaki nas otacza w szczególności na skaczące żaby, które będą nam przeszkadzać. Musimy dotrzeć do jedzenie które znajduje się na planszy i oznaczone jest zielonym kwadratem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Chomikuj
 • Gra opieka nad chomikiem

  Gra opieka nad chomikiem

  Oglądana: 1251 ocena: 0.00

 • Gra chomikuj online

  Gra chomikuj online

  Oglądana: 896 ocena: 0.00

 • Chomikuj na wesoło

  Chomikuj na wesoło

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

 • Gra domek dla chomika

  Gra domek dla chomika

  Oglądana: 870 ocena: 0.00

 • Latające chomiki

  Latające chomiki

  Oglądana: 811 ocena: 0.00

Reklama

cookie