Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Cbeebies 19 gier

Mega Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie pomóc w sprzątaniu . Ten dom przez dłuższy czas stał . Jest bardzo , ale to bardzo zaniedbany . Pora się za niego zabrać i posprzątać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Dziecko U Dentysty

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty . Musimy być naprawdę ostrożni ponieważ jest to dziecko . Już wystarczająco się nacierpiało . Nie naróbmy mu więcej bólu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ciuchcia Tomek

Ocena gry

Znasz Tomka?? to bohater z bajki który jest ciuchcią. Pierwsze zadanie które uczynimy to składanie maszyny. Zagraj dalej by zobaczyć co jeszcze nas czeka w grze. Do dzieła!


Muppety ubieranka

Ocena gry

Przenieś się tym razem do przebieralni z Muppety. Nasz bohater nie wiem jak się ubrać i poprosił nas o pomoc. Spróbujmy ubrać go tak by wyglądał bardzo ładnie. Dokonujemy tego używając myszki.Pokoloruj Harrego

Ocena gry

Nasz bohater który znajduje się na obrazku jest niepokolorowany. Właśnie to zadanie będzie nas czekało w tej grze. Obok znajduje się paleta kolorów które będą nam potrzebne do tego zadania.


Zostań bohaterem oceanu

Ocena gry

Nasze zadanie będzie polegał na ocaleniu oceanu. W grze sterujemy statkiem i zbieramy przeróżne przedmioty w oceanie za które otrzymujemy punkty. Nie jest to takie łatwe ponieważ czeka nas wiele niebezpieczeństw. Do dzieła!


Mały Dinuś

Ocena gry

Nasz bohater ma naprawdę duży problem. Zgubił się mamie i nie może jej odszukać. Pomóż mu ponieważ bardzo płaczę. Sterowanie w grze za pomocą strzałek.


Szukanie takich samych obrazków

Ocena gry

Szukanie takich samych obrazków to właśnie czeka nas w tej grze. Naciskaj na kwadraciki które będą się obracać. Zapamiętajmy co jest na drugiej stronie ponieważ musimy odszukać dwóch takich samych obrazków.


Kreowanie stworków

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij kreować włochate stworki. Z boku znajdują się poszczególne części ciała na które należy nacisnąć myszką. Gdy to uczynimy zaczną się zmieniać. Do dzieła!


Zagubiony Dinuś

Ocena gry

Mały Dinuś się zagubił. Pomóż mu dotrzeć do Mamy! Po drodze zbieraj napotkane bonusy, dzięki którym zdobędziesz dodatkowe punkty!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Cbeebies
 • Koparka w Mieście

  Koparka w Mieście

  Oglądana: 10907 ocena: 0.00

 • Dopasuj Zwierzaki

  Dopasuj Zwierzaki

  Oglądana: 3783 ocena: 0.00

 • Scooby kontra Piraci

  Scooby kontra Piraci

  Oglądana: 2673 ocena: 0.00

 • Scooby

  Scooby

  Oglądana: 2252 ocena: 0.00

 • Scooby Serfer

  Scooby Serfer

  Oglądana: 2070 ocena: 0.00

Reklama

cookie