Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Całowanie 39 gier

Pocałuj Partnerkę

Ocena gry

Ta gra polega na tym , aby całować swoją partnerkę najszybciej jak jest to tylko możliwe . Postaraj się , aby nikt tego nie zauważył . Inaczej przegrywasz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Hawajski Pocałunek

Ocena gry

Jesteście na Hawajach . Środek plaży . Celem gry jest całowanie lecz takie , aby nie zauważył tego żaden z plażowiczy . W tej grze liczy się spory refleks . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Młodość

Ocena gry

W tej grze ukazana jest młoda para i starsza siostra chłopaka. Musicie ukazać swoje uczucia poprzez pocałunek , ale jeśli zobaczy to jego siostra będą kłopoty . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Policyjne Igraszki

Ocena gry

Jesteście na służbie , a w głowie tylko pocałunek . Zadaniem w tej grze jest całowanie partnerki tak żeby nie zauważył tego wasz przełożony . Liczy się refleks . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .Wredni Paparazzi

Ocena gry

Wypłynąłeś z Dziewczyną łódką daleko w wodę . Lecz nawet tu nie możecie spokojnie pobyć sami i się pocałować . Twoim zadaniem jest całowanie partnerki jak najdłużej dasz radę , ale nie pozwól na zrobienie sobie zdjęcia . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Całowanie w parku

Ocena gry

Pocałunek ? dlaczego nie ! Twoim zadaniem w tej grze jest całowanie partnerki przez jak najdłuższy czas. Nikt nie może tego zauważyć pamiętaj ! to jednak miejsce publiczne . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Pocałunek w pracy

Ocena gry

Całuj swojego kolegę z pracy jak najdłużej potrafisz . Ale pamiętaj to jest praca nie możesz pozwolić , aby zauważyła to szefowa . Wtedy stracicie pracę oboje . Powodzenia ! Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Szalone Koty

Ocena gry

Dwoje zakochanych Kotów ,którzy tylko czekają żeby się pocałować . Twoim zadaniem jest to aby się oni całowali jak najdłużej lecz musisz uważać , aby nie zauważył tego przechodni pies . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Pocałunek Zdrady

Ocena gry

Pocałuj siostrę swojej dziewczyny . Lecz uważaj ona coś podejrzewa i was obserwuje . Rób to jak najdłużej lecz Kobieta z za drzewa nie może tego zauważyć . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


Pocałunek Odwagi

Ocena gry

Czy jesteś odważny ? Jeśli tak to spróbuj się w tej grze ! Znajdujesz się w Bibliotece , gdzie chcesz pokazać swoją odwagę i całujesz partnerkę . Jednak , gdy zobaczy to bibliotekarka wszystko stracone . Do tego potrzebna Ci będzie myszka komputerowa .


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Całowanie
 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2992 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2367 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2355 ocena: 10.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 1909 ocena: 0.00

 • Gra pocałunki pięknej pary

  Gra pocałunki pięknej pary

  Oglądana: 1594 ocena: 0.00

Reklama

cookie