Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Bumerang 15 gier

Pomoc dla Pluto

Ocena gry

Nasz pupil ma bardzo duży problem jakim jest brak jedzenia. Musimy mu pomóc przez układanie rur w taki sposób by doszedł do pokarmu. Daj z siebie wszystko.


Walka z wężem

Ocena gry

Walka z wężem to właśnie zadanie które nas czeka w tej grze. Będziemy w niego rzucać bumerangiem. Spróbuj trafiać go za każdym razem. Do dzieła!


Avator

Ocena gry

Przenieś się w świat Avator. Będziemy chodzili po planszy i zbierać bonusy. Pomoże nam w tym bumerang który rzucamy. Sterowanie: strzałki, spacja, ctrl. Powodzenia!


Ćwicz pamieć z kurczakiem

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę będziemy mogli ustawić trudność jaką chcemy. Ja proponuje na początku wybrać najłatwiejszy. Musimy zapamiętywać elementy by odszukać ich pary.Ubieranka z Disneyem

Ocena gry

Bardzo fajna gra dla tych co lubią modę. Będziemy w niej ubierać bohaterów Disneya. Mamy do wyboru naprawdę wiele ubrań. Rób wszystko według uznania. Do dzieła!


Ubieranka z Królikiem Bugsem

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się stylizowaniem Królika Bugsa. Twoim zadaniem jest wybranie specjalnie dla niego odpowiedniego stroju.


Gra Kurczak Mały online

Ocena gry

Fajna gra dla dzieci w której będziemy się bawić w zapamiętywanie elementów. Gra pochodzi z bajki Kurczak Mały od Disneya. Na starcie polecamy wybrać najłatwiejszy poziom czyli easy, gramy używając myszki do gry.


Avatar: Przygoda Socca

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Socca. Przenieś się w świat avataru i przeżyj wraz z nim cudowną przygodę. Pomogą Ci w tym spotkane na drodze bonusy oraz rzucanie bumerangiem. Sterowanie: strzałki, spacja, ctrl. Powodzenia!


Atak węża

Ocena gry

Przed Tobą niebezpieczne zadanie! Za pomocą bumerangu musisz zabić swojego wroga, węża. Do dzieła!


Miki i Pluto

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pomóc Myszce Miki tak ułożyć trasę by Pluto mógł dostać się do lodówki. Zrób to jak najszybciej bo to straszny głodomor.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Bumerang
 • Koparka w Mieście

  Koparka w Mieście

  Oglądana: 10707 ocena: 0.00

 • Zabawy z Bobem

  Zabawy z Bobem

  Oglądana: 1925 ocena: 0.00

 • Golf z Dorą

  Golf z Dorą

  Oglądana: 1907 ocena: 0.00

 • Puzzle Boba

  Puzzle Boba

  Oglądana: 1565 ocena: 0.00

 • Miki i Pluto

  Miki i Pluto

  Oglądana: 1080 ocena: 0.00

Reklama

cookie