Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Bohaterowie 11 gier

Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!


Pojedynek Aniołów i Demonów

Ocena gry

Przed Tobą pojedynek bardzo przypominający kultowe Wormsy, ale tym razem do walki staną Anioły i demony. Sterowanie: strzałki, myszka.


CC i wodny pojedynek

Ocena gry

Super zabawa dla wszystkich, którzy kochają wodne walki i bohaterów CC. W grze dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika! Nie pozwól, żeby to on zniszczył Ciebie!


Sprzątanie klawiatury

Ocena gry

W klawiaturze lubią się zbierać rozmaite zarazki oraz kurz. Ty musisz zająć się swoją klawiaturą tak, aby wyczyścić ją z wszelkiego brudu.Romanse SpiderMana

Ocena gry

Spiderman się zakochał. Pomóż mu pocałować wybrankę serca! uważaj, bo w tym zadaniu będą przeszkadzać ci liczni wrogowie. Nie daj się im!


MegaBohater

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać szlachetnego bohatera łucznika. twoim celem jest uratowanie superpiękności przed śmiercią na szubienicy. Potrafisz ocalić niewinne kobiety przed śmiercią?


Walka z SuperBohaterami

Ocena gry

Przed Tobą poważna bitwa z samymi superbohaterami! Twoją jedyną bronią są płyty DVD. Celuj w bohaterów i strzelaj w nich płytami.


Stylistka Superbohatera

Ocena gry

Potrafisz sprawić, aby SuperBohater prezentował się naprawdę dzielnie i budził szacunek wśród innych? Sprawdź się jako projektantka i wymyśl stylizację bohaterowi gry!


Projektant Mody Superbohatera

Ocena gry

Przed Tobą odpowiedzialne zadanie! Ubierz Superbohatera tak, aby wyglądał naprawdę groźnie! Potrafisz sprostać temu zadaniu?


Wielka ucieczka

Ocena gry

Wciel się w postać swojego ulubionego superbohatera i pomóż mu uciec przed niebezpieczeństwem! W grze poruszasz się strzałkami i myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bohaterowie
 • Pojedynek Aniołów i Demonów

  Pojedynek Aniołów i Demonów

  Oglądana: 1094 ocena: 0.00

 • Pucca ucieka przed wrogami

  Pucca ucieka przed wrogami

  Oglądana: 1017 ocena: 0.00

 • Sprzątanie klawiatury

  Sprzątanie klawiatury

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

 • MegaBohater

  MegaBohater

  Oglądana: 887 ocena: 0.00

 • CC i wodny pojedynek

  CC i wodny pojedynek

  Oglądana: 882 ocena: 0.00

Reklama

cookie