Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Bob Budowniczy 22 gier

Puzzle Bob budowniczy

Ocena gry

W tej grze czeka nas ciężkie zadanie jakim jest ułożenie puzzli. Obrazek będzie przedstawiał Bob budowniczego. Ułóż układankę by go zobaczyć. Do dzieła!


Bob w labiryncie

Ocena gry

Lubisz labirynty?? To właśnie gra dla Ciebie. Musimy wydostać się z trudnego labiryntu. Należy zdobyć przy tym jak najwięcej punktów. Do dzieł!


Minigry Boba

Ocena gry

Nasz bohater przygotował dla nas wiele ciekawych gier. Wybierz w jaką chcesz zagrać i ciesz się z dobrej zabawy. Skoncentruj się i bądź najlepszy!


Nauka matematyki z Bobem

Ocena gry

Nasz zadanie w tej grze będzie polegało na rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych. Postaraj się rozwiązać je wszystkie. Do dzieła!Jazda koparką

Ocena gry

Jazda koparką to właśnie nas czeka w tej grze. Znajdziemy się w mieście gdzie będziemy wykonywać różne zadania. Sterujemy strzałkami. Zdobądź jak najwięcej punktów.


Centralne ogrzewanie

Ocena gry

W domu Boba pojawiła się awaria ogrzewania. Musimy mu pomóc ponieważ zbliża się zima. Stosuj się do jego wskazówek i postarajcie się jak najszybciej odpowiednio połączyć rury!


Rozbite przedmioty

Ocena gry

Bob miła pecha, jego kot rozbił wiele przedmiotów w domu. Nasze zadanie będzie poległo na naprawie ich by wyglądały jak nowe. Powodzenia!


Dowóz kamieni

Ocena gry

Dowóz kamieni to właśnie nasze zadanie w tej grze. Będziemy to wykonywać wraz ze spychaczem. Na drodze będą przeszkody które należy omijać. Gramy strzałkami.


Budowanie domu

Ocena gry

Bob ma problem ponieważ nie może sobie poradzić z budowaniem domu. Pomóż mu! Na początku należy zrobić bryłę domu. W późniejszym etapie zajmiemy się wykończeniem.


Pokoloruj Boba

Ocena gry

W tej grze będziemy mieć duży wybór obrazków do pokolorowania. Gdy już wybierzemy odpowiedni możemy się zabrać do kolorowania. Obok znajduje się paleta barw.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Bob Budowniczy
 • Koparka w Mieście

  Koparka w Mieście

  Oglądana: 10707 ocena: 0.00

 • Łamigłówki z Bobem

  Łamigłówki z Bobem

  Oglądana: 3330 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Naprawa zniszczonych przedmiotów

  Naprawa zniszczonych przedmiotów

  Oglądana: 2249 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy: Zepsute ogrzewanie

  Bob Budowniczy: Zepsute ogrzewanie

  Oglądana: 2141 ocena: 0.00

Reklama

cookie