Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Bitwa 12 gier

Wojownik i przyjaciele

Ocena gry

W grze poruszaj się młodym wojownikiem i wraz z jego młodymi przyjaciółmi zabijaj owce.WASD poruszanie się K skok JU atak I obrona.


15-sekundowa misja

Ocena gry

Przed Tobą 15 ważnych sekund! W ciągu tego czasu musisz uderzać w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Za każde trafienie otrzymujesz punkty. Musisz ich zdobyć jak najwięcej!


Papier - nożyczki- kamień

Ocena gry

Weź udział w turnieju gry papier, nożyczki, kamień! Uważaj, bo czeka Cię lekko urozmaicona wersja tej gry. Stawka jest bardzo poważna - kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! Ocal swoje życie, uniknij śmierci!


Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!Pies czy kot?

Ocena gry

W grze wybierasz, czy chcesz być psem, czy kotem. Następnie musisz pokonać swojego rywala. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i postaraj się zniszczyć przeciwnika tak, aby miał on jak najwięcej obrażeń!


Pojedynek Aniołów i Demonów

Ocena gry

Przed Tobą pojedynek bardzo przypominający kultowe Wormsy, ale tym razem do walki staną Anioły i demony. Sterowanie: strzałki, myszka.


CC i wodny pojedynek

Ocena gry

Super zabawa dla wszystkich, którzy kochają wodne walki i bohaterów CC. W grze dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika! Nie pozwól, żeby to on zniszczył Ciebie!


Gra Bullet Heaven

Ocena gry

Przed Toba jedna z wielu części gry Epic Battle Fantasy. Musisz podjąć się bitwy z kocim szefem. Żeby do niego dotrzeć, musisz przejść 20 poziomów, w których czekają na Ciebie różne pułapki. Bądź czujny i do boju!


Gra Bitwa o Wielką Brytanię

Ocena gry

Gra przypomina nieco Metal Slug, dzięki czemu niektórym nic więcej nie trzeba już tłumaczyć. Twoim zadaniem jest pokonywanie napotkanych na swojej drodze przeciwników i parcie stale do przodu. Możesz posługiwać się bronią palną, ale i granatami. Gotowy stawić czoła niebezpieczeństwu? Sterowanie: W - skok, A - poruszanie się w lewo, D - w prawo, S - przykucnięcie. Celowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki. Granaty rzucaj wciskając klawisz spacji. Powodzenia!!


Gra Wielka Bitwa mistrzów

Ocena gry

Pamiętaj, że w każdej grze wygrywa lepszy! Twoją bronią jest umysł, wybieraj papier, nożyczki albo kamień i pokonaj przeciwnika! Myśl i zniszcz wroga!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bitwa
 • Wojownik i przyjaciele

  Wojownik i przyjaciele

  Oglądana: 2912 ocena: 0.00

 • 15-sekundowa misja

  15-sekundowa misja

  Oglądana: 1915 ocena: 0.00

 • Pies czy kot?

  Pies czy kot?

  Oglądana: 1351 ocena: 0.00

 • Pojedynek Aniołów i Demonów

  Pojedynek Aniołów i Demonów

  Oglądana: 1117 ocena: 0.00

 • Papier - nożyczki- kamień

  Papier - nożyczki- kamień

  Oglądana: 1078 ocena: 0.00

Reklama

cookie