Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Bitewne 9 gier

Kolorowa bitwa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami. Wybierz, którą wolisz bitwę i zacznij grę!


Gra Pilot na wojnie

Ocena gry

Jesteś pilotem wojskowego samolotu i czeka Cię mnóstwo niebezpieczeństw! Twoim zadaniem jest atakowanie i niszczenie wrogich obiektów. Po każdej zakończonej misji możesz udoskonalić swoją maszynę. Poruszasz się i strzelasz za pomocą strzałek i klawiszów Z,X. Powodzenia! Nie daj się pokonać!


Bitwa pod Libią

Ocena gry

Jako żołnierz zostałeś wysłany na front, żeby walczyć. Jesteś w Libii i masz pod sobą całą armię, którą musisz koniecznie poprowadzić do zwycięstwa. Pokonajcie przeciwników i znów wprowadźcie pokój na to miejsce. Powodzenia!


Obrona ataku wroga

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się na dowódcę wojskowego. Musisz rozmieścić swoje jednostki obronne oraz żołnierzy tak, aby obronić atak wroga. Sterujesz myszką. Pomysl chwilę, każdy ruch musi byc poprawny i zaowocować!Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Telefoniczne pojedynki

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać... telefonu. Czeka Cię pojedynek z Twoim wrogiem. Pokonaj przeciwnika! Sterujesz za pomocą strzałek i klawiszy: 1,2,3. Wydaje Ci się to abstrakcyjne? zobacz, że to bardzo niebanalna i nieprzewidywalna gierka!


Gra Bitwomania

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić się ze swoim przyjacielem w tym, kto potrafi lepiej walczyć. Jesteście w niej kosmicznymi wojownikami. Kto zwycięży w tej bitwie? Pokaż, że z Tobą nie ma szans! Sterowanie: strzałki, spacja.


Bitwa żołnierzy

Ocena gry

Bierzesz udział w bitwie, w której dysponujesz mniejszym uzbrojeniem i mniejszą ilością żołnierzy. Mimo wszystko musisz się obronić przed atakiem wroga i go zniszczyć! Pokaż na co cię stać! Sterowanie: strzałki i myszka.


Gra Władca Pierścieni

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat stworzony przez Tolkiena i zagraj razem z nami! Zmierz się ze swoim wrogiem, pokonaj przeciwnika. Sterujesz myszką, strzałkami, spacją. Daj z siebie wszystko, musisz wygrać tę potyczkę!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Bitewne
 • Kolorowa bitwa

  Kolorowa bitwa

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Bitwa o Berlin 2 online

  Bitwa o Berlin 2 online

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Gra Pilot na wojnie

  Gra Pilot na wojnie

  Oglądana: 1230 ocena: 0.00

 • Obrona ataku wroga

  Obrona ataku wroga

  Oglądana: 1138 ocena: 0.00

 • Bitwa pod Libią

  Bitwa pod Libią

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

Reklama

cookie