Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Batman 40 gier

Batman Różnice

Ocena gry

Poszukaj różnic na obrazku Batmana . Musisz znaleźć wszystkich różnic inaczej nie ukończysz poziomu . Uważaj te drobiazgi są tak ukryte , że musisz być naprawdę spostrzegawczy . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Batman Piłkarzem

Ocena gry

Ta gra wymaga od nas nie małych umiejętności . Batmana sterujemy za pomocą strzałek klawiatury komputerowej . Należy dojść z piłką jak najdalej dlatego musimy unikać ludzi idących z przeciwka . Powodzenia .


Batman Skoczek

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie poruszać Batmanem strzałkami . Klawiszem R zaczynamy od nowa . Uważaj ciągle spadują pułapki . Aby się uratować musimy jak najszybciej wskakiwać na spadujące kamienie . Potrzebujesz do tego klawiatury komputerowej .


Puzzle Batmana

Ocena gry

Za zadanie w tej grze masz po prostu poukładanie puzzli . Co ciekawe te puzzle po ułożeniu pokażą nam obrazek Batmana . Więc nie czekajmy bierzmy się do pracy i złóżmy Batmana . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .Kółko Batmana

Ocena gry

W tej grze musimy poukładać elementy obrazka do okoła .nie ważne od której strony zaczniemy . Elementy dopasowują się z każdej strony . Ale najlepiej będzie nam zacząć od góry . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Batman W Kawałkach

Ocena gry

W tej grze musimy dobierać elementy obrazka z prawej strony . Każdy element musi idealnie być dopasowany do obrazka inaczej nie będzie mógł na nim zostać . Staraj się zrobić to w dobrym czasie . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Pomalujmy Batmana

Ocena gry

Nadajmy razem kolorów Batmanowi żeby jego świat nie był tak biało czarny . Mamy do wyboru sześć obrazków z życia Batmana . W bierz jeden i korzystaj z szerokiej palety kolorów . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Batman

Ocena gry

Gra w której poruszysz swoją wyobraźnię . Uważaj jak zaczniesz grać to nie będziesz mógł się oderwać . Sterowanie masz opisane na wstępie gry . Do tego będziesz potrzebował klawiatury komputerowej .


Znajdź Batmana

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz odkryć wszystkich Batmanów . Tylko pamiętaj nie możesz zaznaczyć wroga więcej niż trzy razy . Powyżej trzech błędów tracisz swoją szansę i przegrywasz grę. Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Batman I Cobblebot Caper

Ocena gry

W tej grze jesteś Batmanem . Tutaj musisz kierować się do Cobblebota Capera . Staraj się nie spaść po drodze gdyż wtedy ponosisz klęskę . Sterujesz strzałkami a podskakujesz spacją klawiatury komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Batman
 • Tajemne przygody Batmana

  Tajemne przygody Batmana

  Oglądana: 2095 ocena: 0.00

 • Przygody Batmana

  Przygody Batmana

  Oglądana: 1656 ocena: 0.00

 • Kobieta kot

  Kobieta kot

  Oglądana: 883 ocena: 0.00

 • Przygody Batmana online

  Przygody Batmana online

  Oglądana: 879 ocena: 0.00

 • Gra Batman

  Gra Batman

  Oglądana: 849 ocena: 0.00

Reklama

cookie