Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Barman 10 gier

Praca w barze z Fast Foodami

Ocena gry

Dostałeś pracę w barze z fast foodami. jak sama nazwa wskazuje musisz realizować zamówienia swoich klientów najszybciej jak potrafisz! Każdego dnia musisz zarobić także określoną ilość pieniędzy. Musisz więc dać z siebie wszystko!


Gra Zombie Burger

Ocena gry

Zombie Burger, to fast food, w którym stołują się zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy.


Zarządzanie barem

Ocena gry

Jako właściciel baru czeka Cię nie lada wyzwanie. Twoim zadaniem jest rozkręcenie swojego małego lokalu tak, aby przynosił jak największe zyski.


Praca w Drink Barze

Ocena gry

W grze masz do dyspozycji wiele rozmaitych napojów. Jako jeden z najlepszych barmanów musisz udowodnić, że umiesz przyrządzać świetne miksy smakowe. Postaraj się zrobić napój doskonały!Mistrz za barem

Ocena gry

Postaraj się robić swoim klientom drinki wykonują przy tym swoje najbardziej wyszukane triki. Sterujesz myszką.


Najlepszy Barman

Ocena gry

Jesteś bardzo dobrym barmanem i pracujesz w najlepszym klubie, dlatego przed tobą tłumy gości! Musisz temu sprostać! Przyrządzaj jak najlepsze drinki jak najszybciej, tak aby klienci byli zadowoleni z Twojej obsługi!


Nowa Barmanka

Ocena gry

W grze jesteś barmanką, która przyszła pierwszy raz do pracy. Musisz pokazać, że jak nikt inny nadajesz się do tej pracy. Daj z siebie wszystko! Aby to zrobić musisz przeciągnąć myszką składniki potrzebne do przyrządzenia napoju. Powodzenia!


Koktajlowy Mistrz

Ocena gry

W grze twoim zadaniem jest przygotowywanie drinków zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów. Listę drinków, a także kolejność ich przyrządzania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Pokaż, że jesteś najlepszym barmanem i nadajesz się do tej pracy jak nikt inny!


Gra Barmanka

Ocena gry

Przed tą Barmanką nie lada wyzwanie. Musi jak najszybciej i ze szczególną sprawnością obsługiwać swoich barowych gości! Pomóż jej!


Przyrządzanie kolorowych drinków

Ocena gry

Jako profesjonalny barman musisz wykonywać rozmaite miksy smakowe. Postaraj sie robic jak najlepsze kolorowe koktajle, a następnie daj swojemu klientowi ocenić swoje poczynania. Do wyboru masz ponad 20 rodzajów alkoholu oraz lód i cytrynę. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Barman
 • Praca w barze z Fast Foodami

  Praca w barze z Fast Foodami

  Oglądana: 1692 ocena: 10.00

 • Zarządzanie barem

  Zarządzanie barem

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Przyrządzanie kolorowych drinków

  Przyrządzanie kolorowych drinków

  Oglądana: 1176 ocena: 0.00

 • Gra Zombie Burger

  Gra Zombie Burger

  Oglądana: 1069 ocena: 0.00

 • Gra Barmanka

  Gra Barmanka

  Oglądana: 1053 ocena: 0.00

Reklama

cookie