Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Balony 7 gier

Gra Balonowa Poczta

Ocena gry

W grze jesteś pomocnikiem listonosza, roznosisz przesyłki za pomocą balonów. Zbieraj wszystkie gwiazdki jakie napotkasz na drodze,a wówczas zdobędziesz więcej punktów. Powodzenia!


Gra Podniebny lot balonem

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz balony i podniebne podróże tym właśnie pojazdem musisz sprawdzić tę grę! Twoim zadaniem jest dotarcie do celu gry pokonując określoną trasę i zbierają po drodze wszystkie napotkane czerwone elementy. Za każdy zdobyty element otrzymujesz punkty. Do dzieła!


Gra Transportowanie towaru

Ocena gry

Wybierz swój ulubiony rodzaj transportu: albo balon, albo ciągnik albo po prostu wybierz wielbłąda. Następnie przenies określony towar przez tory. Uważaj na przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze, zbieraj bonusy. Bądź sprawny i zwinny- masz ograniczoną ilość czasu!


Gra Wielkie zawody Balonowe

Ocena gry

Jesteś za sterami balonów i musisz pokonać swoich rywali. Każdy balon porusza się po ułożeniu słowa z rozsypanych liter. Postaraj się ułożyć jak najwięcej wyrazów tak, aby Twój balon odniósł zwycięstwo. Powodzenia!Podniebna Przygoda Pandy

Ocena gry

Pomóz biohaterce gry pokonać balonem wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody oraz wszelkie pułapki, które napotkasz na drodze. Trzymam za Ciebie kciuki!


Wielka Balonowa strzelanina

Ocena gry

Weź udział w pełnej emocji przygodzie podczas lotu balonem. Pokonaj określoną trasę, aby dotrzeć do celu gry. Po drodze zbierz jak największej ilości punktów, które otrzymujesz za zestrzelanie wszystkiego, co jest po przeciwnej niż Ty drużynie. Po rozpoczęciu gry dostaniesz informację, dzięki której będziesz wiedział, kto jest Twoim rywalem. Powodzenia!


Akcja: zniszczyć wroga!

Ocena gry

Zbombarduj swojego wroga! Niech raz na zawsze przestanie zatruwać Ci życie! Lecisz balonem i zrzucasz bomby z armaty bubble na swoich przeciwników. Używaj przy tym strzałek. Uważaj na liczne przeszkody- latające potwory, zbieraj dopalacze. Pamiętaj- zwycięzca może być tylko jeden!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Balony
 • Gra Podniebny lot balonem

  Gra Podniebny lot balonem

  Oglądana: 773 ocena: 0.00

 • Akcja: zniszczyć wroga!

  Akcja: zniszczyć wroga!

  Oglądana: 722 ocena: 0.00

 • Podniebna Przygoda Pandy

  Podniebna Przygoda Pandy

  Oglądana: 692 ocena: 0.00

 • Gra Wielkie zawody Balonowe

  Gra Wielkie zawody Balonowe

  Oglądana: 654 ocena: 0.00

 • Gra Balonowa Poczta

  Gra Balonowa Poczta

  Oglądana: 630 ocena: 0.00

Reklama

cookie