Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Baloniki 8 gier

Wodna bitwa z Holly

Ocena gry

Holly bierze udział w wodnej bitwie z balonami! Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie! Nie dopuść do tego, aby Twoi rywale Cię pokonali! To Ty musisz wygrać tę bitwę!


Wiewiórka i lot balonem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szalonej wiewiórki, która wybrała się w podróż balonem. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości żołędzi. Uważaj na rozmaite przeszkody, które spotkasz na swojej drodze, szczególnie niebezpieczne są pszczoły! Powodzenia!


Gra Latający pojedynek

Ocena gry

Ci wrogowie mają na Ciebie oko! Nie daj się im pokonać! Unikaj strzałów i postaraj się być lepszy! Sterujesz za pomocą strzałek i myszy.


Gra Celne strzały w latające balony

Ocena gry

Sprawdź, czy masz celne oko. W tej grze musisz zestrzelić jak największą ilość balonów.Postaraj się z całych sił, być może pobijesz rekord świata?Przygody Latającej Myszki

Ocena gry

Ta Myszka zrobi wszystko, aby zdobyć ser! Pomóż jej zebrać jak najwięcej kawałków. Po drodze uważaj na przeszkody i inne niebezpieczeństwa!


Balonowa przygoda Pingwina

Ocena gry

Pingwiny uwielbiają przygody. Wciel się w postać jednego z nich i unieś sie wysoko ponad ziemią za pomocą kilku baloników. Musisz dotrzeć do końca trasy, a po drodze unikaj przeszkód i pułapek. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów. Trzymam za Ciebie kciuki!


Podniebna Przygoda Pandy

Ocena gry

Pomóz biohaterce gry pokonać balonem wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody oraz wszelkie pułapki, które napotkasz na drodze. Trzymam za Ciebie kciuki!


Przygody Małpki Piki

Ocena gry

Daj się wciągnąć w pełną emocji przygodę z małpką Piki! Pokonajcie określoną trasę, a po drodze postarjacie się zebrać jak najwięcej bananów i ananasów. Uważaj na przeszkody, pływające pelikany, żyrafy, komety. Daj ponieść się emocjom i zwariowanej przygodzie!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Baloniki
 • Wodna bitwa z Holly

  Wodna bitwa z Holly

  Oglądana: 1048 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 895 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 849 ocena: 0.00

 • Podniebna Przygoda Pandy

  Podniebna Przygoda Pandy

  Oglądana: 692 ocena: 0.00

 • Gra Celne strzały w latające balony

  Gra Celne strzały w latające balony

  Oglądana: 678 ocena: 0.00

Reklama

cookie