Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Bakugan 20 gier

Pojedynek Bakugan i Ben 10

Ocena gry

Kolejna fajna gra w której będziemy walczyć z przeciwnikiem. Należy na samym początku wybrać postać którą chcemy grać. Wygrywa ten, który potrafi celniej strzelać z łuku.


Puzzle Bakugan

Ocena gry

Ta układanką to bardzo fajna zabawa która wymaga trochę myślenia i czasu. Należy ułożyć tak elementy by dawały jedną całość. Grze potrzebna będzie nam myszka.


Bakugan gra kręgle

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę od razu przeniesiemy się do turnieju kręgli. Musimy zbijać wszystkie elementy by być najlepszym. Do dzieła!


Memory Bakugan

Ocena gry

Grałeś kiedyś w memory? Masz teraz taką możliwość na gratony.pl. Postaraj się znaleźć poszczególne pary dwóch takich samych obrazków. Obrazki są odwrócone. Zachęcam do ćwiczenia pamięci.Rzuty osobiste

Ocena gry

Bakugan to prawdziwy sportowiec. Tym razem będzie grał w kosza. Będziemy muszką wybierać moc i kierunek rzutu. Trafmy jak najwięcej korzy i zbierzmy wszystkie punkty.


Ben 10 i Bakugan na ringu

Ocena gry

W tej grze czeka nas walka wieczoru. Musimy wybrać postać jaką chcemy grać. Gdy to uczynimy walczy i pokonujmy przeciwnika. Do sterownia potrzebujemy strzałki oraz Spacji i B,N,M


Motorowe wyzwanie Bakugan

Ocena gry

Nasz bohater postanowił pojeździć na motorze. My będziemy nim sterować. Róbmy to w taki sposób by dojechać do celu bez żadnej wywrotki. Używamy strzałek do sterowania.


Przeskakiwanie rzeki

Ocena gry

Przeskakiwanie rzeki takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy skakać tak by nie wpaść do wody. W tym celu na wodzie zostały ustawione specjalne płytki po których będziemy skakali.


Ubierz Bakugan

Ocena gry

Nasz bohater nie wie jak się ubrać i poprosił nas o pomoc. Możemy to uczynić przez włączeniu tej gry. Róbmy to według uznania. Do dzieła!


Bakugan na kładzie

Ocena gry

Ta gra jest bardzo fajną przygodą dla każdego. Będziemy prowadzić pojazd jakim jest kład. Musimy to robić tak by nie zaliczyć wywrotki. Zobacz co jeszcze czeka Cię w tej grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Bakugan
 • Bakugan vs Ben 10 Pojedynek

  Bakugan vs Ben 10 Pojedynek

  Oglądana: 1127 ocena: 0.00

 • Memory Bakugan

  Memory Bakugan

  Oglądana: 954 ocena: 0.00

 • Turniej w kręgle Bakugan

  Turniej w kręgle Bakugan

  Oglądana: 924 ocena: 0.00

 • W garderobie u Bakugan

  W garderobie u Bakugan

  Oglądana: 860 ocena: 0.00

 • Puzzle Bakugan

  Puzzle Bakugan

  Oglądana: 800 ocena: 0.00

Reklama

cookie