Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Bajki 264 gier

Alladyn i jego niesamowite przygody

Ocena gry

Przed Tobą niesamowita przygoda, którą możesz przeżyć razem z Alladynem. Zbieraj napotkane na swojej drodze monety, będą to Twoje dodatkowe punkty. Postaraj się zebrać ich jak najwięcej. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Gra Kolorowy świat Alladyna

Ocena gry

W grze widzisz obrazek przedstawiający Alladyna i jego świat. Niestety nie został on ukończony, gdyż brakuje mu barw i koloru. Postaraj się pomalować obrazek najlepiej jak potrafisz!


Gra Kolorowanka z Alladynem

Ocena gry

Na obrazku jest kilka postaci ze świata bajek Disneya. Są to bohaterowie Alladyna. Pomaluj je wszystkie najlepiej jak potrafisz!


Podniebna podróż z Alladynem

Ocena gry

Wybierz się razem z Alladynem i jego przyjacielem w podbniebna podróż na dywanie. Po drodze zbieraj wszystkie napotkane diamenty i kosztowności.Układanka Gra Alladyn

Ocena gry

Postaraj się sprawnie ułozyć puzzle w odpowiedniej kolejności tak, a dowiesz się jaką scenkę z bajki Alladyn kryje w sobie ta gra!


Gra Alladyn Puzzle

Ocena gry

Przed Tobą obrazek przedstawiający scenkę z bajki Alladyn. Twoim zadaniem jest ułożenie go z rozsypanych na tablicy puzzli. Do dzieła!


Gra 101 Dalmatyńczyków Puzzle

Ocena gry

W tej grze spotkasz się z bohaterami bajki 101 Dalmatyńczyków. Twoim zadaniem będzie ułożenie obrazka, który przedstawia scenkę z tego filmu. Postaraj się zrobić to sprawnie i szybko.


Kolorowanka ze 101 Dalmatyńczykami

Ocena gry

Specjalnie dla Ciebie w tej grze przygotowaliśmy kolorowankę z obrazkiem ze 101 Dalmatyńczyków. Pod cyferkami 1,2,3 zostało ukrytych więcej kolorów do malowania obrazka. Jeżeli chcesz, możesz także wydrukować sobie tę kolorowankę.


Gra Układanka ze 101 Dalmatyńczykami

Ocena gry

Przed Tobą puzzle, które po ułożeniu bedą przedstawiać scenkę z filmu o 101 Dalmatyńczykach. Postaraj się ułożyć obrazek jak najszybciej!


Gra 101 Dalmatyńczyków i ukryte cyferki

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający bohaterów 101 Dalmatyńczyków. Wśród nich ukryły się także pewne numerki. Musisz wytężyć swój wzrok i odnaleźć je wszystkie!


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Bajki
 • Smerfy

  Smerfy

  Oglądana: 1777 ocena: 0.00

 • Mały kanerek

  Mały kanerek

  Oglądana: 858 ocena: 0.00

 • Rybka Nemo

  Rybka Nemo

  Oglądana: 789 ocena: 0.00

 • Kojot Wiluś

  Kojot Wiluś

  Oglądana: 778 ocena: 0.00

 • Gonzo muppet

  Gonzo muppet

  Oglądana: 738 ocena: 0.00

Reklama

cookie