Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Autobusy 10 gier

Złodzieje przebrani za policjantów

Ocena gry

Ci złodzieje przebrani za policjantów sa niezwykle groźni! Musisz ich pokonać, bo inaczej będą siać strach w całym mieście! Do dyspozycji masz broń z celownikiem, skup się i zniszcz wrogów!


Autobus na lotnisku

Ocena gry

Na lotniskach bardzo potrzebny jest autobus, który zawozi i odwozi pasażerów we właściwe miejsca. Tym razem wcielasz się w postać kierowcy takiego autobusu. Dowieź pasażerów w okreslone miejsce, postaraj się uniknąć kolizji. Sterujesz strzałkami, spacją hamujesz pojazd.


Zaparkuj szkolny autobus

Ocena gry

Zaparkowanie autobusu, to nie jest wcale takie łatwe zadanie. Kierowanie tak wielka maszyną jest trudne, tym bardziej jeżeli parking, na który musimy zaprowadzić wóz jest prawie cały zajęty! postaraj się zaparować autobus w wyznaczonym miejscu unikając przy tym stłuczek i kolizji.


Układanka puzzle z autobusem szkolnym

Ocena gry

Na ekranie znajdują się puzzle przedstawiające autobus szkolny. Musisz je ułozyć tak, aby obrazek się zgadzał z tym który widzisz we wzorze. Postaraj się zrobić to sprawnie i szybko.Kierowca szkolnego autobusu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kierowcy autobusu szkolnego. Musisz dowieść dzieci do celu. To naprawdę odpowiedzialne zajęcie, uważaj, aby nikomu nic się nie stało!


Kierowca autobusu w Londynie

Ocena gry

Londyńskie autobusy są sławne na całym świecie. Ich niespotykany urok polega na tym, że są dwupiętrowe, a to natomiast powoduje, że naprawdę trudno nim kierować. Spróbuj swoich sił, wciel się w postać kierowcy autobusu i rozwieź swoich pasażerów na miejsce.


Symulator: Kierowca autobusu

Ocena gry

Sprobuj swoich sił jako kierowca autobusu. Gra jest naprawdę dobrym symulatorem, dzięki niej dowiesz się, czy masz predyspozycje do tego, aby w przyszłości pokierować tak dużym autem!


Skradzione pocałunki

Ocena gry

Jesteś na wycieczce szkolnej. Nie możesz się oprzeć urodzie swojej dziewczynie i ciągle chcesz ją całować! Uważaj, zeby nikt Was nie zauważył!


Zawody Autobusowe

Ocena gry

Stań do nietypowych wyścigów samochodowych! Zasiądź za kierownicą autobusu i zmierz się z pozostałymi kierowcami tych pojazdów! Bądź najlepszy!


Zaparkuj swój autobus

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się niełatwą umiejętnością. Postaraj się jak najszybciej i jak najsprawniej zaparkować autobus. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Autobusy
 • Symulator: Kierowca autobusu

  Symulator: Kierowca autobusu

  Oglądana: 2223 ocena: 2.00

 • Autobus na lotnisku

  Autobus na lotnisku

  Oglądana: 1506 ocena: 0.00

 • Złodzieje przebrani za policjantów

  Złodzieje przebrani za policjantów

  Oglądana: 1407 ocena: 0.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 1269 ocena: 0.00

 • Zawody Autobusowe

  Zawody Autobusowe

  Oglądana: 1242 ocena: 0.00

Reklama

cookie