Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Armaty 8 gier

Wrogowie? Cel Pal!

Ocena gry

W grze jesteś posiadaczem wielkiej katapulty i przetrzymujesz wrogów w niewoli. Twoim zadaniem jest wystrzelić ich wszystkich z armaty.


Cel? Pal!

Ocena gry

W grze dysponujesz armatą z ograniczoną ilość kul. Musisz wystrzeliwać kule z armaty w taki sposób, aby kurczak znalazł się w drucianym koszu. Daj z siebie wszystko!


Wystrzałowa armata

Ocena gry

Tego jeszcze nie było! Musisz zestrzelić jak najwięcej balonów! W tej grze operujesz nowoczesną armatą. Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości balonów. Do dziAła!


Roly Poly Armata 3 online

Ocena gry

Roly Poly Armata 3 to już trzecia gra z tej serii. Musisz pozbyć się znajdujących się na planszy złych Roly Poly. Skoncentruj się, nie zniszcz przyjaznych stworków!Obroń zamek

Ocena gry

Jesteś właścicielem zamku, który wkrótce zostanie zaatakowany przez wroga! Nie możesz na to pozwolić! Musisz odeprzeć atak! Sterujesz strzałkami i spacją. Musisz się postarać ze wszystkich sił! Trzymam za Ciebie kciuki!


Wystrzel superbohatera z armaty

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie, które przyniesie Ci wiele radości. Musisz pomóc superbohaterowi w naprawie świata. Wystrzel go z armaty. Postaraj się, aby doleciał jak najdalej! Sterowanie za pomocą myszki.


Kolorowa armata

Ocena gry

Wystrzel z armaty kolorowe kule tak, aby ułożyć jak najdłuższą, co najmniej 3.elementową linię identycznych kul. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Wystrzel błazna z armaty

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie. Jesteś dyrektorem cyrku i bardzo nie lubisz swojego błazna. Postanowiłeś więc wystrzelić go z armaty. Zrób to skutecznie, a następnie tak nim kieruj, aby zebrał wszystkie napotkane na drodze obiekty. Bądź ostrożny, uważaj na przeszkody!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Armaty
 • Wrogowie? Cel Pal!

  Wrogowie? Cel Pal!

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

 • Roly Poly Armata 3 online

  Roly Poly Armata 3 online

  Oglądana: 976 ocena: 0.00

 • Cel? Pal!

  Cel? Pal!

  Oglądana: 975 ocena: 0.00

 • Wystrzałowa armata

  Wystrzałowa armata

  Oglądana: 910 ocena: 0.00

 • Kolorowa armata

  Kolorowa armata

  Oglądana: 906 ocena: 0.00

Reklama

cookie