Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Alien 6 gier

Obcy atakują!

Ocena gry

Czeka na Ciebie prawdziwa demolka! tym razem wcielasz się w postać obcego sterującego niezidentyfikowanym obiektem latającym! Musisz zniszczyć wszystko, co napotkasz na swojej drodze!


Ocal flagę przed obcymi

Ocena gry

Masz bardzo odpowiedzialne zajęcie. Musisz obronić swojej flagi przed obcymi! Zestrzel wszystkich, którzy chcą ją ukraść! Sterowanie: myszka, strzałki, klawisze 1-6. Pilnuj jak oka w głowie!


Obcy atakują!

Ocena gry

Twoja planeta może zostać doszczętnie zniszczona przez nalot obcych statków prowadzonych przez kosmitów! Nie daj się im! zniszcz przeciwnika zanim on zniszczy Ciebie i Twoją planetę! Gotowy do tego pojedynku? Sterowanie: myszka.


Ofensywa kosmitów

Ocena gry

Twój schron wojskowy jest zaatakowany przez kosmitów! Zabij wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze! Sterowanie: strzałki, spacja, V, C. Czas, start!Pogromca kosmitów

Ocena gry

Czy podejmiesz się wyzwania pokonania przeciwnika, którym są kosmici? Zestrzel wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze! Daj z siebie wszystko, ocal swoją planetę!


Lisa Meng

Ocena gry

Jesteś Lisa Meng, czyli znakomitą pogromczyniś Obcych. Musisz stanąć oko w oko z niebezpiecznymi alienami. Zestrzel ich wszystkich, nie pozwól, aby ich atak objął wiekszy zasięg! Pokaż, że z Tobą nie ma żartów!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Alien
 • Obcy atakują!

  Obcy atakują!

  Oglądana: 1016 ocena: 0.00

 • Lisa Meng

  Lisa Meng

  Oglądana: 896 ocena: 0.00

 • Obcy atakują!

  Obcy atakują!

  Oglądana: 878 ocena: 0.00

 • Ofensywa kosmitów

  Ofensywa kosmitów

  Oglądana: 792 ocena: 0.00

 • Pogromca kosmitów

  Pogromca kosmitów

  Oglądana: 783 ocena: 0.00

Reklama

cookie