Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Afryka 7 gier

Wielki Trening przed mundialem

Ocena gry

Pomóż trenującemu zawodnikowi żonglować piłką jak najdłużej, tak, aby nie dotknęła ziemi. Pamiętaj, że trening czyni mistrza!


Wiedza o Afryce

Ocena gry

Sprawdź swoją wiedzę związaną z Afryką. Postaraj się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Dodatkową trudnością gry jest to, że są one zadawane w języku angielskim.


Podróż Helen po Afryce

Ocena gry

Helen podrózuje po Afryce. To juz ostatnie jej chwile na czarnym lądzie. Na dole ekranu widzisz listę zakupów, które musi zrobić Helen zanim opuści to miejsce. Wywiążcie się z obowiązku i kupcie wszystkie niezbędne rzeczy!


Mistrzostwa Świata

Ocena gry

Wciel się w role najlepszych zespołów piłkarskich na świecie i weź udział w mundialu! Wybierz drużynę i postaraj się wywalczyć mistrzostwo!Piłka nożna Mistrzostwa w RPA

Ocena gry

Wybierz, jaką drużynę chcesz pokierować na Mundialu w RPA. Potrenuj z nimi taktykę i cel, a następnie poprowadź swoich zawodników do zwycięstwa. Zdobądźcie tytuł mistrza świata i puchar tych zawodów! Sterowanie: strzałki, klawisze A, S.


Afrykańskie zdjęcia

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Afryki. Z zamiłowania jesteś fotografem i chcesz udowodnić wszystkim, że potrafisz robić cudowne zdjęcia. Postaraj się uchwycić piękno Afryki. Znajdź ukryte zwierzęta i zrób najpiękniejsze zdjęcia!


Przygoda Diego ze zwierzętami

Ocena gry

Diego wybrał się na pełną emocji podróż po Afryce. Jego zadaniem jest uratowanie wszystkich zwierząt, które tego potrzebują. Uważaj natomiast na liczne przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Afryka
 • Afrykańskie zdjęcia

  Afrykańskie zdjęcia

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Przygoda Diego ze zwierzętami

  Przygoda Diego ze zwierzętami

  Oglądana: 912 ocena: 0.00

 • Wiedza o Afryce

  Wiedza o Afryce

  Oglądana: 910 ocena: 0.00

 • Podróż Helen po Afryce

  Podróż Helen po Afryce

  Oglądana: 722 ocena: 0.00

 • Piłka nożna Mistrzostwa w RPA

  Piłka nożna Mistrzostwa w RPA

  Oglądana: 717 ocena: 0.00

Reklama

cookie